Dressup! Olympic Girl Makeover

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma alexdi
Dressup! Olympic Girl Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde indir butonuna basarak yükleyebilir ve eğlencesine doyum olmayan dünyanın dört bir yanında çılgınlar gibi oynanan mükemmel

Dressup! Olympic Girl Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde indir butonuna basarak yükleyebilir ve eğlencesine doyum olmayan dünyanın dört bir yanında çılgınlar gibi oynanan mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Dressup! Olympic Girl Makeover oyununda olimpiyat yarışlarına katılacak olan güzeller güzeli, spor şık tarzı ile dikkat çeken ve beğeni toplayan bir yarışçı kızı giydirip süsleyecek ve bu sayede de çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Menüde bulunan hem oldukça şık hem de son derece spor tarza sahip olan yılın son modasının hakim olduğu kıyafet modellerini tek tek inceleyeceksiniz. İçlerinden en çok beğendiğiniz birini seçip ona giydirecek ve bu kıyafeti uyum sağlayarak bir bütünlük sağlayacak olan bir ayakkabı ile kombine edeceksiniz. Sonra da ona güzel bir saç modeli uygulayacak ve menüdeki şık takılar ve aksesuarlar ile onu süsleyerek onun mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlayacaksınız.

Daha Fazla Göster
Dressup! Olympic Girl Makeover indir